Pedagoginiai darbuotojai

PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS
2022-2023 m. m.

Eil. Nr. Darbuotojo pareigos Darbuotojo vardas, pavardė El. pašto adresas
1. Pradinių klasių mokytoja Rasa Dautarienė  rasa.dautariene@tauragesausra.lt
2. Pradinių klasių mokytoja Laimutė Putinienė laimute.putiniene@tauragesausra.lt
3. Pradinių klasių mokytoja Eslanda Mikavičienė eslanda.mikaviciene@tauragesausra.lt
4. Pradinių klasių mokytoja Rasa Raudonienė rasa.raudoniene@tauragesausra.lt
5. Pradinių klasių mokytoja Aušra Dragūnienė ausra.draguniene@tauragesausra.lt
6. Dailės mokytoja Vida Karbauskienė vida.karbauskiene@tauragesausra.lt
7. Istorijos mokytojas Gintaras Lunskis gintaras.lunskis@tauragesausra.lt
8. Lietuvių kalbos mokytoja Dalia Macijauskienė  dalia.macijauskiene@tauragesausra.lt
9. Matematikos mokytoja Regina Rimkutė  regina.rimkute@tauragesausra.lt
10. Rusų kalbos mokytoja Alina Valantiejienė  alina.valantiejiene@tauragesausra.lt
11. Priešmokyklinės gr. auklėtoja Gina Ruikienė  gina.ruikiene@tauragesausra.lt
12. Biologijos mokytoja Aida Vaičiūnienė  aida.vaiciuniene@tauragesausra.lt
13. Anglų kalbos mokytoja Daiva Kvietkuvienė  daiva.kvietkuviene@tauragesausra.lt
14. Muzikos mokytoja Jovita Straukienė  jovita.straukiene@tauragesausra.lt
15. Tikybos mokytoja Jolanta Lunskienė  jolanta.lunskiene@tauragesausra.lt
16. Pradinių klasių mokytoja Jolita Ušinskienė  jolita.usinskiene@tauragesausra.lt
17. Technologijų mokytoja Loreta Kivilienė  loreta.kiviliene@tauragesausra.lt
18. IT mokytoja Irena Ambrozienė  irena.ambroziene@tauragesausra.lt
19. Fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Katauskas  egidijus.katauskas@tauragesausra.lt
20. Pradinukų anglų kalbos mokytoja Indrė Breiterienė  indre.breiteriene@tauragesausra.lt
21. Fizikos mokytoja Dalija Ramanauskienė  dalija.ramanauskiene@tauragesausra.lt
22. Vokiečių kalbos mokytoja Rimutė Bandzinienė  rimute.bandziniene@tauragesausra.lt
23. Lietuvių kalbos mokytoja Simona Bajorinienė  simona.bajoriniene@tauragesausra.lt
24. Šokių mokytoja Dinara Jogminienė  dinara.jogminiene@tauragesausra.lt
25. Geografijos mokytoja Danguolė Jonikienė  danguole.jonikiene@tauragesausra.lt
26. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Obadauskė  lina.obadauske@tauragesausra.lt
27. Mažonų ikimokyklinės grupės auklėtoja  Janina Petkuvienė  janina.petkuviene@tauragesausra.lt
28. Mažonų ikimokyklinės grupės auklėtoja Vilma Petkienė  vilma.petkiene@tauragesausra.lt
29. Mažonų ikimokyklinės grupės auklėtoja  Lijana Statkevičienė  lijana.stankeviciene@tauragesausra.lt
30. Mažonų ikimokyklinės grupės meno mokytoja Lolita Nausėdienė  lolita.nausediene@tauragesausra.lt
31. Bibliotekininkė / mokytojo padėjėja Birutė Vaivadienė  birute.vaivadiene@tauragesausra.lt
32. Soc. pedagogė Renata Oželienė  renata.ozeliene@tauragesausra.lt
33. Spec. pedagogė Vaida Tereikienė  vaida.tereikiene@tauragesausra.lt
34. Logopedė Diana Pielikienė  diana.pielikiene@tauragesausra.lt

 

PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ DARBO GRAFIKAI 2022-2023 m.m. I pusmetis

Partneriai