Pedagoginiai darbuotojai
PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS
2023-2024 m. m.
Eil. Nr. | Darbuotojo pareigos | Darbuotojo vardas, pavardė | El. pašto adresas |
1. | Pradinių klasių mokytoja | Rasa Dautarienė | rasa.dautariene@tauragesausra.lt |
2. | Pradinių klasių mokytoja | Laimutė Putinienė | laimute.putiniene@tauragesausra.lt |
3. | Pradinių klasių mokytoja | Eslanda Mikavičienė | eslanda.mikaviciene@tauragesausra.lt |
4. | Pradinių klasių mokytoja | Rasa Raudonienė | rasa.raudoniene@tauragesausra.lt |
5. | Pradinių klasių mokytoja | Aušra Dragūnienė | ausra.draguniene@tauragesausra.lt |
6. | Pradinių klasių mokytoja | Rasa Dulaitienė | rasa.dulaitiene@tauragesausra.lt |
7. | Dailės mokytoja | Vida Karbauskienė | vida.karbauskiene@tauragesausra.lt |
8. | Istorijos mokytojas | Gintaras Lunskis | gintaras.lunskis@tauragesausra.lt |
9. | Lietuvių kalbos mokytoja | Dalia Macijauskienė | dalia.macijauskiene@tauragesausra.lt |
10. | Matematikos mokytoja | Regina Rimkutė | regina.rimkute@tauragesausra.lt |
11. | Rusų kalbos mokytoja | Alina Valantiejienė | alina.valantiejiene@tauragesausra.lt |
12. | Priešmokyklinės gr. auklėtoja | Gina Ruikienė | gina.ruikiene@tauragesausra.lt |
13. | Biologijos mokytoja | Aida Vaičiūnienė | aida.vaiciuniene@tauragesausra.lt |
14. | Anglų kalbos mokytoja | Daiva Kvietkuvienė | daiva.kvietkuviene@tauragesausra.lt |
15. | Muzikos mokytoja | Jovita Straukienė | jovita.straukiene@tauragesausra.lt |
16. | Tikybos mokytoja | Jolanta Lunskienė | jolanta.lunskiene@tauragesausra.lt |
17. | Pradinių klasių mokytoja | Jolita Ušinskienė | jolita.usinskiene@tauragesausra.lt |
18. | Technologijų mokytoja | Loreta Kivilienė | loreta.kiviliene@tauragesausra.lt |
19. | IT mokytoja | Irena Ambrozienė | irena.ambroziene@tauragesausra.lt |
20. | Fizinio ugdymo mokytoja | Rūta Kasiliauskė | ruta.kasiliauske@tauragesausra.lt |
21. | Pradinukų anglų kalbos mokytoja | Indrė Breiterienė | indre.breiteriene@tauragesausra.lt |
22. | Fizikos mokytoja | Dalija Ramanauskienė | dalija.ramanauskiene@tauragesausra.lt |
23. | Vokiečių kalbos mokytoja | Rimutė Bandzinienė | rimute.bandziniene@tauragesausra.lt |
24. | Lietuvių kalbos mokytoja | Simona Bajorinienė | simona.bajoriniene@tauragesausra.lt |
25. | Šokių, fizinio ugdymo mokytoja | Dinara Jogminienė | dinara.jogminiene@tauragesausra.lt |
26. | Geografijos mokytoja | Danguolė Jonikienė | danguole.jonikiene@tauragesausra.lt |
27. | Mažonų ikimokyklinės grupės auklėtoja | Janina Petkuvienė | janina.petkuviene@tauragesausra.lt |
28. | Priešmokyklinės grupės auklėtoja | Vilma Petkienė | vilma.petkiene@tauragesausra.lt |
29. | Mažonų ikimokyklinės grupės auklėtoja | Lijana Statkevičienė | lijana.stankeviciene@tauragesausra.lt |
30. | Mažonų ikimokyklinės grupės meno mokytoja | Lolita Nausėdienė | lolita.nausediene@tauragesausra.lt |
31. | Mažonų ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja | Rima Jocytė | rima.jocyte@tauragesausra.lt |
32. | Bibliotekininkė / mokytojo padėjėja | Birutė Vaivadienė | birute.vaivadiene@tauragesausra.lt |
33. | Soc. pedagogė | Renata Oželienė | renata.ozeliene@tauragesausra.lt |
34. | Spec. pedagogė | Vaida Tereikienė | vaida.tereikiene@tauragesausra.lt |
35. | Logopedė | Diana Pielikienė | diana.pielikiene@tauragesausra.lt |
36. | Pailgintos mokymosi dienos gr. auklėtoja | Dinara Jogminienė | dinara.jogminiene@tauragesausra.lt |
37. | Pailgintos mokymosi dienos gr. auklėtoja | Erika Jocienė | erika.jociene@tauragesausra.lt |