„ATEITIES INŽINERIJOS“ VI-OJO SEZONO PROJEKTINIŲ DARBŲ KONKURSO, VYKUSIO AI PAVASARIO SESIJOS METU 2022-05-30 IR 2022-06-02, TEMATIKŲ NUGALĖTOJAI – 8 kl. mokiniai

Tauragės „Aušros“ progimnazijos mokiniai: 8 kl. Greta Šliažaitė, Kasparas Tranelis gegužės 30 d. dalyvavo VGTU Ateities inžinerija projektinių darbų pristatyme. Mokiniai išklausė tris tematikas: darni gyvenamoji aplinka, darnus pastatas, aplinkos apsauga bei pristatė parengtą projektinį darbą tema „Trijų metų triukšmo palyginimas „Aušros“ progimnazijoje“, kurį tęsė nuo praeitų metų. VGTU darbo konsultantė Eglė Marčiulaitienė puikiai įvertino mokinių atliktą darbą.
AI VI-ojo sezono Pavasario sesijos metu 2022 m. gegužės 30 d. ir birželio 2 d. projektinių darbų konkursams 20-yje tematikų buvo pristatyta 230 projektinių darbų (PD). Kaip įprasta, gimnazijų ir progimnazijų komandos dėl tematikos pagrindinių ir paskatinamųjų prizų varžėsi atskirose kategorijose; taip pat, atsižvelgiant į tematikos specifiką, buvo įsteigtos specialios nominacijos, siekiant įvertinti atskirus konkursinių darbų aspektus.
Tematika „ Ateities miestas: aplinkos apsauga“
Pagrindinį prizą pelnė:
PD „Trijų metų triukšmo palyginimas „Aušros“ progimnazijoje“ (Tauragės “Aušros” progimnazija).
Dėkoju 8 kl. mokiniams Gretai Š. ir Kasparui T. už šaunų darbo atlikimą bei pristatymą ir džiaugiamės prizais bei padėkomis, gautomis iš organizatorių.

Mokytoja Aida Vaičiūnienė

Partneriai