„Aušros“ progimnazijos mokinių laimėjimai respublikiniuose projektuose

Šiemet, kaip ir kiekvienais mokslo metais, mūsų progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo VKIF projektuose: vertimo konkurse „Tavo žvilgsnis“ bei „Kalbų Kengūroje“.
Mūsų mokiniai neliko nepastebėti. Užsienio kalbų Kengūros projekte į „Aušrą“ atkeliauja dvi Auksinės bei viena Oranžinė Kengūra. „Auksinių Kengūrų“ laureatai: šeštokė Goda Stragauskaitė, atlikusi anglų kalbos testą ir surinkusi 194, 5 balo bei 7a klasės mokinys Rokas Danusas, kuris atlikdamas vokiečių kalbos užduotis, surinko 198, 75 balo iš 200 galimų. Oranžine Kengūra bus apdovanotas penktos klasės mokinys Adrijus Baublys, puikiai atlikęs anglų kalbos užduotis ir surinkęs 190, 75 balo.
Šiemet kaip niekad galime pasigirti vertimo konkurso „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojų gausa. Versdami tekstus iš rusų kalbos laureatais tapo septintokai Airina Masteikaitė, Beatričė Dapšaitė, Dominyka Butvydaitė, Matas Jancevičius, Tautvydas Urbutis bei aštuntokės Patricia Ziekytė ir Saulė Virvičiūtė.
Nors vokiškai kalbančią mokinių bendruomenę tesudaro tik 18 mokinių, bet ir čia turime kuo pasigirti. „Tavo žvilgsnis“ vertimo konkurso nugalėtojais versdami iš vokiečių kalbos tapo 7b klasės mokinys Eimantas Toleikis bei aštuntokė Smiltė Navickaitė.
Sveikiname respublikinių projektų nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės kituose konkursuose, o jų mokytojoms – D. Kvietkuvienei bei A.Jucikienei – stiprybės ir pasisekimo, plukdant savo mokinius į plačiuosius vandenis.

R.Bandzinienė, vokiečių kalbos mokytoja

  • IMG_20180504_124639 (1)

Partneriai