Balsavimas už pateiktų iniciatyvų projektus

Prasideda balsavimas už mokyklai pateiktų iniciatyvų projektus. Balsavimas vyksta nuo 2023 m. birželio 1 d. iki birželio 10 d. imtinai. Balsavimo teisė suteikiama mokiniams, progimnazijos darbuotojams, mokinių tėvams. Galima balsuoti tik už vieną iniciatyvą, balsavimo nuoroda pateikiama TAMO dienyne.

Iniciatyva Nr. 1. GRAŽESNĖ VALGYKLA

Gražesnėje valgykloje smagiau pietauti. Dekoruoti vieną valgyklos sieną taip, kad ji suteiktų valgyklai jaukumo.

Iniciatyva Nr. 2. SMULKMENOS, REIKALINGOS MOKYKLAI

Įsigytos mielos smulkmenos suteiks mokyklos patalpoms jaukumo ir šiuolaikiškumo. Smagu mokyklos svečiams, kai juos ne tik nuoširdžiai priims, bet jie pateks ir į jaukią aplinką. Tai – tribūna aktų salei, informaciniai stovai, informacinis stendas, drabužių kabykla, šiuolaikiškos šiukšliadėžės koridoriuose, popieriaus pjaustyklė.

Iniciatyva Nr. 3. BALKONAI KITAIP

Spalvingos, ažūrinės pertvaros atrodys žaismingai ir derės prie mokyklos interjero. Mažesnė tikimybė, kad vaikai persisvers per turėklus.

Iniciatyva Nr. 4. ORO RUTULYS

Aktyvios ir įdomios pertraukos. Mokiniai atsitrauks nuo telefonų ekranų.

Iniciatyva Nr. 5. STALO ŽAIDIMAS

Pradinių klasių mokiniai nori žaisti stalo tenisą ir pirmame aukšte. Pertraukų laiką mokiniai galės leisti aktyviai ir smagiai.

Iniciatyva Nr. 6. LEGO SIENELĖ, PAMINKŠTINIMO SIENELĖ

Lavinamasis ir kūrybiškas pertraukų leidimas pradinių klasių mokiniams. Paminkštinimo sienelė sukurs saugesnę ir gražesnę žaidimų kambario sieną, apsaugos nuo traumų.

Iniciatyva Nr. 7. MUZIKOS INSTRUMENTAS – UKULELĖ

Mokiniai įtraukiami į atradimais ir džiaugsmu paremtą muzikos pasaulį. Lavinami kalbiniai ir socialiniai įgūdžiai, formuojamas ritmo pojūtis, ugdoma koncentracija ir kantrybė, organizuojami mokinių pasirodymai mokyklos bendruomenei.

 

Partneriai