Integruota geografijos pamoka-klasės valandėlė 8 klasėje

Gruodžio 12 d. 8 klasės mokiniai vyko į Žalgirių gimnaziją ir kartu su gimnazijos pirmokais dalyvavo netradicinėje geografijos pamokoje tema „Geografinės informacijos sistemos (GIS)“.
Dr. Giedrius Pašakarnis projektų vadovas pristatė Geografinės informacijos sistemos istoriją, funkcijas, paskirtį, panaudojimo galimybes kasdieniniame gyvenime ir įvairiose ūkio srityse. Mokiniai susidomėję klausėsi apie „Smart City“ koncepciją, t.y. gyventojų įsitraukimą į žemėlapių kūrimą. Tauragės rajono savivaldybės administracijos Geodezijos ir GIS skyriaus vedėjas Tadas Pauparis mokiniams papasakojo apie įgyvendintus GIS projektus Tauragės raj. savivaldybėje, paragino aktyviai domėtis GIS, kurti savo žemėlapius ArcGIS online aplinkoje.
Pamokos svečiai papasakojo apie tai, kad pirmasis jų prisilietimas prie GIS buvo Aleksandro Stulginskio universitete, o šiuo metu tai – gyvenimo būdas, nes įdomu, kažkas nauja kasdien, neatsiejama gyvenimo dalis, dabartis ir ateitis.
Po geografijos pamokos aštuntokams buvo pristatyta Žalgirių gimnazija, vyko mokinių tarybos narių ir svečių diskusija „Žalgiriai- teisingas pasirinkimas“.

Geografijos mokytoja Danguolė Jonikienė

  • IMG_20171212_095314 (1)

Partneriai