Išmanioji fizika

2016 04 12
Fizika – įdomus mokslas, kai ją supranti. O lengviausias kelias ją suprasti – pačiam pamėginti atlikti paprastus bandymus, įžvelgti fizikos dėsnius įvairiuose reiškiniuose, klausti kodėl ir ieškoti atsakymo.
Neformalusis vaikų švietimas yra sudedamoji Lietuvos švietimo sistemos dalis. ES projektų dėka buvo suteikta galimybė mokiniams visapusiškai tobulėti, gauti žinių bei praktinių įgūdžių. Būreliai ypač tikslingai atsiliepė į neformaliam švietimui keliamą tikslą – į popamokinį užimtumą įtraukti kiek galima daugiau nieko nelankančių arba neturinčių galimybių lankyti mokamus būrelilius.
Tauragės „Aušros“ pagrindinėje mokykloje nuo 2016 m. sausio mėn. NVŠ būrelis „Išmanioji fizika“ pritraukė nemažą būrį aštuntokų. Tai galimybė suvokti pasaulį per eksperimentus ir bandymus. Gali išmėginti kasdienybėje veikiančius fizikos dėsnius, lavinti savo kūrybinį mąstymą atliekant, stebint įvairius fizikinius bandymus ir eksperimentus.

Mokinių mintys apie būrelį:
1. Bandymai labai įdomūs, smagu patiems juos atlikti. Labai įdomu.
2. Šis būrelis man labai patinka, aš čia gerai praleidžiu laiką ir galimiu sužinoti daugybę faktų apie fiziką.
3. Man patinka būrelis, sužinau kažką nauja iš bandymų ,linksma mokytoja.
4. Būrelis labai fainas, galima daug ko išmokti, eksperimentuoti.
5. Žiauriai gerulis.
6. Įspūdžiai apie šį būrelį labai geri. Kiekviename užsiėmime sužinau ką nors naujo ir galiu parodyti namiškiams. Man čia smagu, smagiai ir naudingai praleidžiu laiką.
7. Man labiausiai būrelyje patinka ,kad galime mėginti įvairius bandymus .Labiausiai patiko bandymas su vienkartiniais puodeliais ,šakutėmis ir šaukštais.
8. Labai įdomūs ir smagūs fizikos bandymai. Įdomu kurti ,bandyti ir išmokti vis kažko naujo.

Būrelio vadovė fizikos mokytoja Dalija Ramanauskienė

  • IMG3729
  • IMG2610
  • 20160412130310
  • 20160412130144
  • 20160412130215

Partneriai