Jaunieji žurnalistai – respublikiniame konkurse

2016 04 06
Jaunieji žurnalistai Kamilė Šeputytė ir Lukas Mikalauskas dalyvavo Vilniaus „Gabijos“ gimnazijos kartu su DELFI redakcija organizuotame Respublikiniame Jaunųjų žurnalistų konkurse. Visų Lietuvos mokyklų moksleiviai galėjo rašyti publicistinius tekstus (400-500 žodžių) ir juos siųsti el. paštu. Tekstai buvo publikuojami DELFI Pilietis specialioje rubrikoje. Konkurso pabaigoje buvo apdovanoti visi konkurse dalyvavę moksleiviai bei buvo įsteigtos dvi nominacijos – „Populiariausias jaunasis žurnalistas“ ir „Profesionaliausias jaunasis žurnalistas“. Iš mūsų, „Aušros“ pagrindinės mokyklos, darbus siuntė Kamilė Šeputytė ir Lukas Mikalauskas. Kamilės darbas vadinosi „Internetinių žaidimų pliusai ir minusai“, Luko – „Nešiojamų kompiuterių trūkumai“, taip pat konkursui siuntėme atlikto mūsų tyrimo medžiagą „Populiariausi vardai Tauragės „Aušros“ pagrindinėje mokykloje“. Konkurse daugiausia dalyvavo gimnazijų vyresniųjų klasių jaunieji žurnalistai, mes buvome vieni jauniausių dalyvių. Gavome padėkas už sėkmingą dalyvavimą, mūsų rašiniai buvo skelbti DELFI portale.
Jaunųjų žurnalistų būrelio vadovei Birutei Vaivadienei buvo įteikta padėka už pagalbą mokiniui ruošiantis respublikiniam Jaunųjų žurnalistų konkursui.
Šio konkurso remėjai buvo „Delfi“, „ZoomBook“, „Švietimo ir mokslo ministerija“, „Alma Littera“‚ „Lietuvos žurnalistų sąjunga“, „Litexpo“.

Jaunasis žurnalistas Lukas Mikalauskas

  • IMG1691

Partneriai