Penktokai rinkosi į renginį ,,Kai gamtoje karaliauja tamsa“

2016 12 04
Gruodžio 2 dienos vakarą nešini būtiniausiais daiktais, kurie bus reikalingi nakvynei mokykloje, 18.30 val. penktokai rinkosi į renginį ,,Kai gamtoje karaliauja tamsa“. Visų pirma įsikūrėme, pasipuošėme savo klasę, pasiruošėme užkandžių stalą ir aptarėm, ką veiksim naktį, prisiminėm elgesio taisykles. Na, ir prasidėjo linksmybės.
Vakaro loginius ir judriuosius žaidimus paruošė ir vedė Greta Dambrauskaitė ir Agnė Metlovaitė.
Mokiniai aktyviai dalyvavo “Karaoke žvaigždė” konkurse, kurį vertino griežta bet teisinga komisija:
Odeta Matijošaitienė,
Vilma Plienaitienė
Simona Uronavičiūtė.
Mėgstantys dainuoti turėjo galimybę išbandyti savo jėgas atliekant gerai žinomas lietuvių liaudies daineles. Prizinės vietos atiteko:
I oji- Godai Stragauskaitei,
II oji- Augustui Pudžiuveliui,
III ioji- Inetai Doveikytei. Jiems įteikti rankų darbo – molio suvenyrai. Truputį užkandus, veikla toliau vyko pagal planą.
Jeigu lavinome balsus, reikia miklinti ir kojas. Šokome ne prasčiau! Kojos pačios kilnojosi skambant muzikai.
Kiekvienas pajutome šiokį tokį nuovargį, tad sukritę ant čiūžinių darėme Adventinius burtus, spėjimus, po to žiūrėjome filmus, kuriuos pasirinkome patys.
Sutikite: ne visada įdomu elgtis pagal nustatytus reikalavimus. Tad vaikai laukė laisvos programos. Jos metu vieni žaidė stalo teniso žaidimą, kiti klausėsi muzikos, treti… krėtė linksmas išdaigas. Ir visur su mumis buvo Odeta Matijošaitienė, Vilma Plienaitienė ir mūsų lietuvių kalbos mokytoja- Simona Urbonavičiūtė. Joms už buvimą kartu nuoširdus ačiū!
Trumpas miegas buvo toks saldus…
Manau, organizuoti naktį mokykloje buvo viena iš geriausių idėjų – suburti klasės kolektyvą ir palikti nepamirštamų prisiminimų, kaip gali būti gera mokykloje. Paskutinis atsisveikinimo klausimas buvo: “Kada vėl miegosime mokykloje?”

  • IMG1999
  • IMG1985
  • IMG2006
  • IMG19961
  • IMG1982
  • IMG1991

Partneriai