PUG 2 dalyvavo saugaus eismo projekte

2021 m. sausio – balandžio mėnesiais vyko respublikinis saugaus eismo projektas „Augu saugus ir atsakingas“, kurio tikslas – prisidėti prie saugesnės aplinkos kūrimo, ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją.
Ir mes, mažieji mokyklos mokinukai, nusprendėme šiame projekte sudalyvauti. Pradžia nebuvo lengva, bet mes labai stengėmės ir įveikėme. Patekome tarp geriausiųjų Lietuvoje.
Sausio mėnesio užduotis – „Pėsčiojo eismo dalyvio pareigos. Eismo taisykles žinosi – nieko kelyje nebijosi“. Buvo sukurtas filmukas. Jį galite pažiūrėti paspaudę šią nuorodą.
Vasario mėnesį teko galveles pasukti tema „Keleivių pareigos. Kultūringai elkis viešajame transporte – gerbk save ir kitus“. Jį galite pažiūrėti paspaudę šią nuorodą
Kovo mėnesį kalbėjome apie dviračių vairuotojus (ir keleivius), jų pareigas ir atsakomybes – „Saugus važiavimas dviračiu“.
Balandis – „Kelyje esame saugūs, jeigu saugome save ir rūpinamės kitais“. Kūrėme klausimyną vaikams. Dalyvauti viktorinoje galite paspaudę šią nuorodą
Projektas buvo geras tuo, kad skatino mokinių sąmoningumą, atsakingą požiūrį į savo, kaip eismo dalyvio, elgesį ir veiksmus; skatino ir mano kūrybiškumą, pedagoginėmis priemonėmis skleisti gerąją patirtį.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja L. Obadauskė

Partneriai