Sporto šventė „Mano klasė gali“

2016 06 01
Tauragės „Aušros“ pagrindinėje mokykloje organizuota sporto šventė „Mano klasė gali“. Žaidynėse klasės varžėsi šiose rungtyse: dviračių, riedučių, paspirtukų estafetėse, baudų, tritaškių metimo konkurse. Susumavus rezultatus, pirmą vietą laimėjo 7 klasė, antrą – 6 klasė, trečią – 5b klasė. Galiūnų konkurse sėkmė lydėjo Gustavą Stonį (I vieta), Kornelijų Baublį ir Aivarą Danilą (II vieta), Gytį Raudonių (III vieta). Kvadrato varžybose pirmą vietą laimėjo 6 klasė, antrą vietą laimėjo 5b klasė, o trečią vietą užėmė 5a klasė. Futbolo varžybose 10-okai kovojo prieš mokyklos rinktinę. Pirmą vietą užėmė mokyklos rinktinė, 10-okai liko antri. Šventę organizavo kūno kultūros mokytojai Vida Šetkuvienė ir Egidijus Katauskas.