Tarptautinio piešinių konkurso „Padarykime ką nors dėl klimato“ rezultatai

Prasidėję Naujieji metai atnešė puikią žinią. Kamilės Kiliokaitytės 7b kl. piešinys tarptautiniame piešinių konkurse „Padarykime ką nors dėl klimato“ laimėjo prizinę vietą ir papuošė kalendoriaus spalio mėnesio puslapį. 2020 m. rugsėjo mėnesį Tauragės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos padalinio A.Vymerio bibliotekos darbuotojų kvietimu 5-8 klasių mokiniai dalyvavo parodoje – konkurse „Padarykime ką nors dėl klimato“. Pagrindinis šio konkurso organizatorius buvo Piekary Śląskie savivaldybės biblioteka Lenkijoje. Konkurso partneriais tapo Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka Lietuvoje, Nicos savivaldybės biblioteka Prancūzijoje ir Huesca savivaldybės biblioteka Ispanijoje.
Kuriamas meninis, kūrybinis darbas turėjo atspindėti klimato apsaugos temą ir skatinti suvokimą, apie kiekvieno asmeninį indėlį siekiant išvengti neigiamų klimato pokyčių.
Konkursui buvo išsiųsti 6 mokinių darbai. Iš kiekvienos šalies buvo atrinkta po 3 geriausius darbus, kurie pateko į 2021 metų kalendorių. Laimėtoja apdovanota diplomu ir kalendoriumi. Sveikiname laimėtoją!

Dailės mokytoja ekspertė Vida Karbauskienė

  • 20210106_144706 (2) (1)
  • Kalendoriaus nuotrauka (2) (1)
  • Kamilės Kiliokaitytės piešinys (1)

Partneriai