Vizitas Rumunijoje

2016 10 04
Tauragės „Aušros“ pagrindinės mokyklos mokytojai ir mokiniai toliau sėkmingai dalyvauja Erasmus+ programos projekte „Aktyvi visuomenė ir aplinkos suvokimas per formalų ir neformalų mokymą“. Rugsėjo 25 – spalio 1 dienomis trys 7-8 klasių mokinės S. Virvičiūtė, S. Navickaitė ir M. Bajalytė lydimos anglų k. mokytojos D. Kvietkuvienės lankėsi Targoviste mieste Rumunijoje. Vizito metu susipažinome ir susidraugavome su kitų šalių mokiniais ir mokytojais, dalyvavome daugelyje įvairių veiklų.
Susitikimo Rumunijoje metu pristatėme įžymias Lietuvos vietas, daugiau sužinojome apie šalių – partnerių ( Italijos, Portugalijos, Rumunijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos) tradicijas.
Vizito metu sužinojome įdomių dalykų, aplankėme daug gražių vietų, dirbome kartu su kitų šalių mokiniais. Dirbdami grupėse, kūrėme projektus gamtos apsaugos temomis, dalyvavome konferencijoje, kuri vyko Tyrimų Universitete, aplankėme įvairias laboratorijas bei sužinojome kaip vykdomi tyrimai ir išradimai. Daug emocijų sukėlė apsilankymas bizonų fermoje, kur sužinojome daug įdomaus apie šiuos nykstančius gyvūnus. Vizito Rumunijoje metu patyrėme daug įspūdžių, praplėtėme žinias apie aplinkos problemas, gamtos apsaugą ir jos svarbą. Džiaugiamės galėdami dalyvauti šiame projekte.

Tauragės „Aušros“ pagr. m-klos anglų k. mokytoja D. Kvietkuvienė

  • IMG0673
  • IMG0618
  • IMG0765
  • IMG0683
  • IMG0645

Partneriai