Vokiečių kalbos dailyraščio rezultatai

Kiekvieno žmogaus rašysena yra labai svarbi vertybė, tai tarsi sielos veidrodis, todėl mūsų progimnazijoje mokiniai nuolat skatinami puoselėti savo rašto kultūrą.
Balandžio mėnesį mokykloje vyko dailaus rašto konkursas, kuriame dalyvavo visi vienuolika vokiečių kalbą besimokančių 6-8 klasių mokinių, kuriems reikėjo gražiai ir taisyklingai nurašyti vokiško teksto ištrauką.
Labiausiai buvo vertinamas mokinių gebėjimas laikytis visų dailyraščio reikalavimų: rašyti taisyklingos formos raides, teisingai jas jungti, išlaikyti vienodą raidžių aukštį ir pasvirimą.
Geriausi mokinių darbai buvo atrinkti į rajoninį vokiečių kalbos dailyraščio konkursą. Pasirodo, kad pastangos nebuvo veltui: 8b klasės mokinė Giedrė Gailevičiūtė užėmė antrąją vietą aštuntųjų klasių tarpe, o 6 klasės mokinei Emilijai Šeputytei ir septintokui Pauliui Tenikiui atiteko trečiosios vietos.
Sveikiname dailaus rašto prizininkus bei visus dalyvius ir linkime jiems sėkmės, puoselėjant ne tik vokiečių kalbos raštą, bet ir vokišką žodį.

R. Bandzinienė, vokiečių kalbos mokytoja

  • 1649951406771 (1)
  • 1649951406793 (1)
  • 1649951406811 (1)

Partneriai